Grzejniki elektryczne Lucht-LHZ energooszczędne ogrzewanie elektryczne
  • top_img_sub

Energooszczędne ogrzewanie elektryczne na najwyższym poziomie!

Energooszczędne ogrzewanie elektryczne to nasza specjalność! Dostępne w naszej ofercie grzejniki elektryczne znanej i cenionej na rynku europejskim firmy Lucht-LHZ spełniły już oczekiwaniai potrzeby wielu instytucji i osób prywatnych. Nasze produkty są estetyczne, łatwe w montażu i przede wszystkim bardzo energooszczędne! Ty również możesz skorzystać z naszej oferty! Przekonaj się, że z nami warto współpracować!

Grzejniki Powierzchniowo Akumulacyjne

Grzejniki elektryczne powierzchniowo- akumulacyjne zostały opracowane z wykorzystaniem najnowszych technologii, innowacyjne rozwiązania zapewniają możliwość zastosowania w złożonych sytuacjach grzewczych. Ze względu na ich wszechstronność, mają zastosowane wszędzie tam gdzie zachodzi potrzeba zastosowania niezawodnego i energooszczędnego ogrzewania elektrycznego.

Wszystkie powierzchniowo-akumulacyjne grzejniki elektryczne Lucht-LHZ są przez TÜV przetestowane i spełniają wymagania krajowych agencji badawczych i Unii Europejskiej. Każde urządzenie jest produkowane w zakładzie w Niemczech i podlega ciągłej kontroli, jakości. Po kontroli, jakości każdy grzejnik elektryczny otrzymuje indywidualne świadectwo gwarantujące wieloletnie bezpieczeństwo użytkowania.     

Wszystkie grzejniki wyposażone są w płytki akumulacyjne, w których zalany jest element grzewczy, rozwiązanie to powoduje brak dostępu powietrza do elementu grzewczego a przez to zapobiega spalaniu kurzu fakt ten ma istotny wpływ na mikroklimat ogrzewanego pomieszczenia (istotne dla alergików).

Zastosowanie wkładów akumulacyjnych skutkuje istotnym skróceniem czasu poboru prądu, a także pomaga w utrzymaniu stabilnej bez skokowej temperatury w ogrzewanym pomieszczeniu. Ponadto pokrytą glazurą płytki akumulacyjne nie absorbują wilgoci z powietrza, co jest bardo istotne w pomieszczeniach wilgotnych.

Proponowane przez nas grzejniki elektryczne produkowane są w czterech wysokościach: 21 cm, 34 cm, 63 cm (wysokość standardowa) oraz 124 cm. Grubość grzejnika w każdym przypadku wynosi 7 cm. Długość grzejnika zależna jest od jego mocy i wynosi od 38 cm do 159 cm.

Dostarczamy również grzejniki do pomieszczeń wilgotnych spełniające europejską normę IPX4. Grzejnik elektryczny IPX4-bryzgoodporny jest przed lakierowaniem cynkowany od wewnątrz i z zewnątrz oraz posiada hermetyczną puszkę podłączeniową.

facebook